Zamknij

"Ms. Marvel": jak będzie wyglądać nowa superbohaterka Marvela? Pojawiły się przecieki [FOTO]

03.08.2021 13:56

W sieci pojawiła się grafika promocyjna nadchodzącego serialu Marvela - "Ms. Marvel". Przeciek zdradza, jak Kamala Khan będzie wyglądać w kostiumie superbohaterki.

Ms. Marvel - zdjęcie z planu serialu Marvela
fot. Backgrid/East News

Materiał promocyjny serialu "Ms. Marvel", który został nieoficjalnie udostępniony w internecie, prezentuje tytułową bohaterkę w pełnej krasie. Mówi też coś więcej na temat jej mocy. Czy serialowa Kamala Khan będzie różnić się od swojego komiksowego pierwowzoru?

"Ms. Marvel": nowa superbohaterka Marvela na grafice promocyjnej

Seriale MCU dostępne na Disney+ wpisały się już w krajobraz kinowego uniwersum Marvela. Niebawem poznamy całe grono zupełnie nowych postaci, które dopiero zadebiutują na małym i dużym ekranie. Ms. Marvel będzie jedną z nich.

Chociaż serial ma się ukazać jeszcze w tym roku, na jego temat wiadomo bardzo niewiele. Do tej pory nie zaprezentowano też oficjalnie kostiumu bohaterki granej przez Iman Vellani. Strój można było zobaczyć na zdjęciach z planu, ale nie było na nich widać detali. Na Twitterze MCU Facility pojawiła się jednak grafika promocyjna, która pokazuje uniform Ms. Marvel i mówi coś więcej na temat mocy bohaterki.

Serialowy strój nawiązuje wizualnie do kostiumu z komiksów Marvela. Jest jednak o wiele bardziej "superbohaterski" niż rysunkowa wersja, która była stworzona domowymi sposobami. Ten aspekt oryginalnego stroju został uchwycony w obuwiu Kamali - nastolatka nosi bowiem zwyczajne trampki. Pojawiają się jednak elementy typowe dla kultury muzułmańskiej, z której wywodzi się Ms. Marvel - jej tunika, bransoletka oraz szal.

O wiele bardziej interesujący jest jednak inny detal - fioletowa, krystaliczna bryła, która otacza jej lewą rękę. Komiksowa Kamala była przedstawicielką Inhumans, której moce polegały na dowolnym manipulowaniem strukturą swojego ciała. W praktyce oznacza to, że bohaterka mogła zmieniać kształt, zwiększać lub zmniejszać swoje rozmiary oraz rozciągać się na rozmaite sposoby. Niewykluczone jednak, że krążące od jakiegoś czasu plotki się potwierdzą i serialowa Ms. Marvel będzie miała zupełnie inne możliwości niż pierwowzór.

"Ms. Marvel": kiedy premiera?

W serialu reżyserowanym przez Sharmeen Obaid-Chinoy poznamy nową bohaterkę, która będzie stanowić jeden z trzonów fabularnych nadchodzącego sequela "Kapitan Marvel" zatytułowanego po prostu "Marvels". Poza Iman Vellani w serialu wystąpili Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Matt Lintz, Zenobia Shroff i Mohan Kapur. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery "Ms. Marvel". Wiadomo jednak, że serial zadebiutuje jesienią 2021 roku na Disney+.

loader

RadioZET.pl/Twitter