Zamknij

Oscar Isaac oficjalnie jako nowy superbohater Marvela. Kiedy premiera serialu "Moon Knight"?

28.05.2021 12:50
Oscar Isaac
fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Oscar Isaac zagra Moon Knighta - kolejnego herosa Marvela, który zadebiutuje w nadchodzącym serialu Disney+. Aktor potwierdził swoją rolę w produkcji.

Fani Marvela, którzy jednocześnie są miłośnikami talentu aktorskiego Oscara Isaaca, powinni być zadowoleni. Gwiazdor oficjalnie potwierdził, że wcieli się w tytułowego bohatera w serialu Disney+ "Moon Knight".

"Moon Knight" - Oscar Isaac oficjalnie wystąpi w serialu Marvela

Plotki o tym, że w Moon Knighta zagra Oscar Isaac, po raz pierwszy pojawiły się w październiku 2020 roku. Potem potwierdził je jeden z filmowców związanych z nadchodzącym serialem oraz zaangażowany w przedsięwzięcie Ethan Hawke. W sieci pojawiło się też wideo, na którym Isaac intensywnie trenuje sztuki walki. Oficjalne ogłoszenie angażu gwiazdora "Star Wars" do nowej produkcji Marvel Studios było więc kwestią czasu.

I w końcu stało się - na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych Marvela, pojawił się post aktora, który pozuje na tle okładek i rysunków z komiksowej serii "Moon Knight" stworzonej przez Jeffa Lemire'a i Grega Smallwooda.

JESTEŚMY MOON KNIGHT - Oscar Isaac.

Podpis pod zdjęciem odnosi się do skomplikowanej psychiki głównego bohatera, który cierpi na rozszczepienie osobowości. Chociaż prace nad serialem o herosie ogłoszono w połowie roku 2020, dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że Isaac dołączył do takich aktorek jak Tatiana Maslany (She-Hulk), Xochitl Gomez (America Chavez) czy Iman Vellani (Ms. Marvel), które będą gwiazdami nadchodzących seriali Marvela dostępnych na Disney+.

"Moon Knight" - kiedy premiera?

Reżyserami produkcji są Mohamed Diab, Justin Benson i Aaron Moorhead. Za scenariusz odpowiada Jeremy Slater. Oprócz Oscara Isaaca w serialu "Moon Knight" wystąpią May Calamawy i Ethan Hawke. Na razie nie ogłoszono daty premiery nowego tytułu. Prawdopodobnie najwcześniej pierwsze odcinki "Moon Knighta" zobaczymy w roku 2022. Serial trafi na platformę Disney+, która wciąż nie jest dostępna w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Marvel Studios