Zamknij

Młodzieżowy hit „Życie na fali” od dziś na HBO Max. To idealny serial dla fanów „Plotkary” [WIDEO]

11.05.2022 13:21
THE OC - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO Max

„Życie na fali” trafiło właśnie na platformę HBO Max. Słynny serial młodzieżowy od twórcy „Plotkary” i nowej wersji „Dynastii” pojawił się w serwisie streamingowym. Będziecie oglądać?

„Życie na fali” (org. „THE OC”) to popularny serial młodzieżowy, emitowany przez stację The CW w latach 2003-2007. Produkcja skupiała się na życiu młodych mieszkańców Kalifornii, którzy musieli poradzić sobie z problemami dorastania. Serial swego czasu nazywany był nową wersją „Beverly Hills, 90210”, gdyż powodował podobny rodzaj zaangażowania i szaleństwa u swoich odbiorców. Produkcja chwalona była przede wszystkim za ciekawie napisanych i rzeczywistych bohaterów oraz za doskonałą ścieżkę dźwiękową. To właśnie dzięki „The OC” i koordynatorce muzycznej Alex Patsavas wiele grup znacząco poszerzyło liczbę swoich fanów. W późniejszych sezonach na ekranie mogliśmy oglądać nawet fragmenty koncertów kilu znanych i uznanych grup, jak The Killers, Death Cab For Cutie czy Rooney i Modest Mouse. 

Serial był powszechnie chwalony, a swego czasu gęsto się o nim dyskutowało. „The OC” było jednym z ulubionych seriali Doktora House’a z serialu Foxa o tym samym tytule, a w jednym z późniejszych sezonów na ekranie mogliśmy oglądać młodą Olivię Wilde. Produkcja zapisała się w sercach odbiorców, jako jeden z najciekawszych seriali młodzieżowych. Następnie Josh Schwartz, czyli pomysłodawca serialu, stworzył „Plotkarę”, która cieszyła się jeszcze większą popularnością.

„Życie na fali” – zwiastun

Serial reklamowany był następującym zwiastunem:

„Życie na fali” – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i showrunnerem serialu był Josh Schartz, twórca telewizyjny, który w późniejszych latach dał nam "Plotkarę" i nową wersję "Dynastii". Na ekranie mogliśmy oglądać natomiast takich aktorów i aktorki jak: Benjamin McKenzie, Adam Brody, Rachel Bilson, Melinda Clarke, Mischa Barton, Peter Gallagher, Kelly Rowan, Tate Donovan, a także Alan Dale, Chris Carmack, Autumn Reeser, Willa Holland. W niewielkiej roli w serialu wystąpiła także Shailene Woodley.

„Życie na fali” – gdzie oglądać serial?

Wszystkie cztery sezony i 92 odcinki serialu trafiły właśnie na platformę streamingową HBO Max.

Czytaj także: „Good Life” z powodu „lil’ bit of sunshine”, czyli o koncercie OneRepublic na Torwarze [RELACJA]

RadioZET.pl