Zamknij

"Miłość, seks i pandemia": serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi jest dostępna online

11.05.2022 12:57
Miłość seks i pandemia
fot. Materiały prasowe Kino Świat

"Miłość, seks i pandemia" to najnowszy film Patryka Vegi. Produkcja jest również dostępna w formie serialu. Na czym polega różnica i gdzie można zobaczyć serial na podstawie filmu? Podajemy szczegóły.

"Miłość, seks i pandemia": serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi jest dostępna w Canal +. Polski reżyser cieszy się ogromną popularnością - jego filmy, choć nie zawsze przyjmowane ciepło przez krytyków, biją rekordy w kinach. Najnowszy film Vegi doczekał się serialowej wersji.

Zobacz także: Canal + na maj 2022. Jakie filmy będzie można obejrzeć w nadchodzących tygodniach? [TYTUŁY]

"Miłość, seks i pandemia": serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi w Canal +

"Miłość, seks i pandemia" to kolejna produkcja Patryka Vegi ("Kobiety mafii", "Botoks" czy "Bad Boy"). Tym razem polski reżyser nie porusza wątków gangsterskich, a przygląda się kobietom. Jest to historia trzech przyjaciółek. W główne bohaterki wcielają się Zofia Zborowska-Wrona, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Anna Mucha. Kobiety są silne, wyzwolone, mają dobrą pozycję zawodową, jednak w życiu brakuje im swobody. Wszystko zmienia się, gdy poznają nowych mężczyzn. Ich życie odmienia się w momencie, gdy świat zatrzymuje się pod wpływem pandemii koronawirusa. 

Poniżej można zobaczyć jak zapowiadał się film "Miłość, seks i pandemia":

"Miłość, seks i pandemia": kiedy oglądać serial w Canal +?

Serialowa wersja "Miłości, seksu i pandemii" jest znacznie rozszerzona. Produkcja jest w całości dostępna w serwisie CANAL + online. Premierowe odcinki na antenie CANAL+ PREMIUM w piątki po 23:00.

Zobacz także: "Moon Knight": czy nowy serial Marvela otrzyma spin-off? Gwiazda produkcji jest na tak

RadioZET.pl/Materiały prasowe Canal Plus