Zamknij

Zbliża się koniec serialu "Miłość i przeznaczenie". Co zajmie miejsce tureckiej telenoweli?

23.06.2022 12:34

Serial "Miłość i przeznaczenie" to uwielbiana przez widzów turecka telenowela, która opowiada o losach Zeynep i jej bliskich. Emisja produkcji dobiega końca. Jaki serial zastąpi "Miłość i przeznaczenie" na antenie TVP?

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie": zbliża się koniec serialu. To wiadomość dla wszystkich widzów, którzy z zapałem śledzili losy Zeynep. Już niebawem dowiemy się, jak zakończą się jej losy. Co zajmie miejsce tureckiej telenoweli?

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

"Miłość i przeznaczenie": zbliża się koniec serialu. Co zajmie miejsce tureckiej telenoweli?

"Miłość i przeznaczenie" to turecki serial, który był emitowany w polskiej telewizji od 2020 roku. Jest to opowieść o losach Zeynep, która pochodzi z biednego domu, ale została wychowana w bogatej rodzinie, dzięki czemu zyskała wykształcenie. Zakochuje się ona w Mehdim, a ich związek jest niezwykle burzliwy i ostatecznie kończy się rozwodem. Bohaterka znajduje spokój u boku jej szefa, Barysza. Ale jak zakończą się jej losy? Widzowie dowiedzą się jeszcze w czerwcu 2022 roku.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 140: kiedy ostatni odcinek telenoweli?

Ostatni odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 czerwca 2020 roku o godzinie 17.15 na antenie TVP2.

"Miłość i przeznaczenie": jaka telenowela zastąpi turecki tytuł?

Telewizja Polska wybrała już następcę serialu "Miłość i przeznaczenie". Będzie to turecka produkcja "Zakazany owoc". Produkcja przedstawia losy Yildiz. Kobieta chciałaby mieć pieniądze, zamiast tego ma za sobą nieudany związek i mieszka w ubogiej dzielnicy z siostrą Zeynep. Pewnego dnia poznaje kobietę z wyższych sfer, która chce ją wykorzystać do tego, by uwiodła jej męża.

loader

Zobacz także: Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 9 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+