Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 39 - STRESZCZENIE. Zeynep zwierza się Mehdiemu [31.01]

28.01.2022 11:15
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 39. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep zwierza się Mehdiemu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 39 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 39. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 39: Streszczenie epizodu

Streszczenie 39. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep zwierza się Mehdiemu. Mówi mu, że nie jest dziewicą. Kobieta postanawia opuścić hotel i wtedy zauważa Emine w towarzystwie Faruka. Natomiast Benal spotyka na ulicy byłego męża.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 39: Gdzie i kiedy oglądać?

39. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 31 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl