Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Zeynep przebacza mężowi [27.01]

26.01.2022 12:55
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 37. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynap przebacza mężowi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 37. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 37: Streszczenie epizodu

Streszczenie 37. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynap wyznaje mężowi miłość i wybacza mu. Natomiast Mehdi ratuje Bajrama - meżczyzna obiecuje, że weźmie się w garść. Z kolei Sultan dostrzega Emine całującą się z Farukiem. Zaczyna się poważna awantura. Tymczasem Zeliha postanawia wynająć mieszkanie Benal.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 37: Gdzie i kiedy oglądać?

37. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl