Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Wszyscy dowiadują się o ciąży Benal [26.01]

25.01.2022 12:06
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 36. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku wszyscy się dowiadują o ciąży Benal. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 36. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 36: Streszczenie epizodu

Streszczenie 36. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Wiadomość o ciąży Benal dociera do wszystkich i wprowadza zamieszanie. Dżemile, Mużgan i Zeynep rozmawiają o problemach Sultanem i Emine. Tymczasem Zeynep postanawia napisać list pożegnalny do Mehdiego, w którym wyznaje mu miłość.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 36: Gdzie i kiedy oglądać?

36. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 26 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl