Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Emine rozstanie się z Mehdim? [25.01]

24.01.2022 13:28
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 35. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Emine rozstanie się z Mehdim? Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 35. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 35: Streszczenie epizodu

Streszczenie 35. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Sultan znajduje wśród rzeczy należących do Emine drogie elementy garderoby - buty i torebkę. Zaczyna zastanawiać się, skąd córka ma te przedmioty i staje się wobec niej podejrzliwy. Tymczasem Zejnep chce powiedzieć Mehdiemu prawdę - że Benal spodziewa się z nim dziecka. Mehdi udaje się do Benal, która w przypływie złości opowiada o wszelkich krzywdach, których doświadczyła od bliskich mu osób. Zejnep w rozmawia z Emine i dochodzi do wniosku, że kobieta powinna rozstać się z Mehdim dla dobra dziecka.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 35: Gdzie i kiedy oglądać?

35. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 25 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl