Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 34 - STRESZCZENIE. Mehdi odzyskuje przytomność [24.01]

21.01.2022 11:00
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 34. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Mehdi odzyskuje przytomność. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 34 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 34. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 34: Streszczenie epizodu

Streszczenie 34. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Mehdi odzyskuje przytomność po tym, jak został raniony nożem. Mężczyzna szczęśliwie wraca do domu. Zeynep uważa, że Benal powinna mu powiedzieć o tym, że spodziewa się z nim dziecka. Z kolei Nuh opowiada Mehdiemu, że Bajram dał nauczkę ludziom Ahmeta. Natomiast Faruk nadal urodzi Emine.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 34: Gdzie i kiedy oglądać?

34. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 24 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl