Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Faruk uwodzi Emine [21.01]

20.01.2022 11:20
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 33. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku rodzina Faruk uwodzi Emine. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 33. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 33: Streszczenie epizodu

Streszczenie 33. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Faruk uwodzi Emine. Mężczyzna zabiera kobietę na luksusowy jacht. Ta myśli, że pewnie Faruk chce się jej oświadczyć. Natomiast Benal zdradza Zeynep prawdę o tym, że jest w ciąży w Mehdim. Jest zaskoczona reakcją Zeynep. Z kolei do szpitala przychodzi grupa sąsiadów, by oddać Mehdiemu krew.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 33: Gdzie i kiedy oglądać?

33. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w piątek, 21 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl