Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 32 - STRESZCZENIE. Bliscy Mehdiego szukają dawcy krwi [20.01]

19.01.2022 11:17
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 32. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku rodzina Mehdiego szuka dawcy krwi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 32 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 32. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 32: Streszczenie epizodu

Streszczenie 32. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Lekarz prosi rodzinę Mehdiego, by znaleźli dawce krwi. Nermin rozmawia o tym z Ekremem, uświadamiając go, że zna prawdę. Natomiast Emine opowiada Sultan o swoich problemach związanych z Farukiem, kłamie, że chodzi jej o koleżankę. Z kolei  Bajram organizuje grupę znajomych, aby wspólnie dać nauczkę Ahmetowi i jego ludziom.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 32: Gdzie i kiedy oglądać?

32. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w czwartek, 20 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl