Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 31 - STRESZCZENIE. Mehdi ma operację [19.01]

18.01.2022 12:00
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 31. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Mehdi przechodzi operację. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 31 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 31. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 31: Streszczenie epizodu

Streszczenie 31. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Mehdi przechodzi operację - na całe szczęście zabieg kończy się sukcesem. Natomiast Bajram opowiada, że mężczyzna stanął w jego obronie. Zeynep postanawia wybaczyć Mehdiemu.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 31: Gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 19 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl