Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Zeynep jest zła na Mehdiego [18.01]

17.01.2022 09:55
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 30. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep jest zła na Mehdiego. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 30. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 30: Streszczenie epizodu

Streszczenie 30. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep jest wciąż zła na Mehdiego i nie wie, czy powinna mu wybaczyć. Z kolei Sultan i Dżemile nie potrafią odnaleźć Benal, a Faruk zaprasza Emine na romantyczną kolację. Natomiast Ahmet znęca się nad Bajramem, którego nieustannie bije. Mehdi próbuje go uwolnić, ale niespodziewanie zostaje zaatakowany nożem.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 30: Gdzie i kiedy oglądać?

30. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć we wtorek, 18 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl