Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Zeynep jest obrażona na Mehdiego [17.01]

14.01.2022 11:12

Streszczenie 29. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep jest obrażona na Mehdiego. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 29. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 29: Streszczenie epizodu

Streszczenie 29. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep jest obrażona na Mehdiego, kobieta postanawia wrócić do domu. Natomiast Nuh prowokuje Faruka, przez co dochodzi do bójki. Natomiast Nermin mówi Meltem, że wie o zdradzie męża, a Sultan i Dżemile odnajdują Benal. Z kolei Faruk odwiedza Emine.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 29: Gdzie i kiedy oglądać?

29. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl