Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 139 - STRESZCZENIE. Zeynep odnajduje Gulbin [24.06]

22.06.2022 12:36

Streszczenie 139. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep odnajduje Gulbin. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 139 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 139. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 139: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 139. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep i Barysz trafiają na trop Gulbin. Sakine cieszy się, że dziewczyna jest cała i zdrowa. Tymczasem Nermin przekazuje udziały w restauracji Sakine a Ali Ryza Sultan. Sawasz próbuje powiedzieć Emine, co do niej czuje.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 139: Gdzie i kiedy oglądać?

139. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w piątek, 24 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+