Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 138 - STRESZCZENIE. Gulbin znika [23.06]

21.06.2022 10:46

Streszczenie 138. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Gulbin znika. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 138 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 138. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 138: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 138. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Gulbin nocuje u Zeynep. Wszyscy są w doskonałym nastroju, wspominając dawne czasy. Domownicy orientują się jednak nad ranem, że Gulbin zniknęła bez śladu.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 138: Gdzie i kiedy oglądać?

137. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w czwartek, 23 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max