Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 136 - STRESZCZENIE. Nuh godzi się z Dżemile [21.06]

17.06.2022 12:05

Streszczenie 136. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Nuh godzi się z Dżemile. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 136 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 136. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 136: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 136. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Emine pomaga Nuhowi pogodzić się z Dżemile. Z kolei Sakine spotyka w sklepie Nesrin. Kobieta ma wobec niej podejrzenia, że jest Gulbin.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 136: Gdzie i kiedy oglądać?

136. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć we wtorek, 21 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+