Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 134 - STRESZCZENIE. Policja aresztuje Meltem [17.06]

13.06.2022 11:53

Streszczenie 132. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Barysz oświadcza się Zeynep. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 134 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 134. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 133: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 133. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Policja aresztuje byłego męża Nermin. Tymczasem Meltem, Tarykowi i Nesrin udaje się uciec. Z kolei Zeynep pociesza Sakine, że jej nie opuści po ślubie, a Barysz namawia Alego Ryzę, żeby to on pierwszy wziął ślub.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 133: Gdzie i kiedy oglądać?

133. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 16 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO Max