Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 132 - STRESZCZENIE. Zeynep rozmawia szczerze z Nesrin [13.06]

09.06.2022 11:58

Streszczenie 131. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep opowiada Nesrin o swojej przeszłości. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 131 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 131. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 131: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 131. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep opowiada Nesrin o swojej przeszłości. Tymczasem Barysz mówi Nuhowi, że nie jest pewien, czy Zeynep go kocha. Niedługo potem Zeynep i Barysz jadą obejrzeć swój przyszły dom.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 131: Gdzie i kiedy oglądać?

131. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 13 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix