Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 128 - STRESZCZENIE. Zeynep prowadzi pierwsze spotkanie [8.06]

06.06.2022 10:36

Streszczenie 128. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep prowadzi pierwsze spotkanie w firmie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 128 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 128. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 128: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 128. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep pierwszy raz prowadzi zebranie w firmie, później udziela wywiadu. Natomiast Taryk wstrzymuje publikację zdjęcia, które zrobił mu reporter, następnie proponuje Nesrin jedno ze stanowisk w przedsiębiorstwie. Tymczasem Emine chce poprawić Nuhowi nastrój, co denerwuje Sawasza.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 128: Gdzie i kiedy oglądać?

128. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 8 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozmowy z przyjaciółmi
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max