Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 126 - STRESZCZENIE. Zeynep omawia ważną sprawę z Baryszem [6.06]

02.06.2022 11:37

Streszczenie 126. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Benal omawia z Baryszem ważną sprawę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 126 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 126. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 126: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 126. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep informuje Barysza, że chce podjąć współpracę z Tarykiem i Nesrin. Barysz przygotowuje dla nich umowę o prace. Natomiast Dżemile chce mówić Nuha na wyjazd z Benal. Tymczasem Sultan, Sakine i Ali znajdują lokal pod restaurację.

loader

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 126: Gdzie i kiedy oglądać?

126. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Gra o tron: Ród Smoka - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO Max