Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 117 - STRESZCZENIE. Zeynep znajduje Benal [24.05]

20.05.2022 10:38
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 117. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep znajduje Benal. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 117 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 117. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 117: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 117. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep i Barysz odnajdują Benal. Ta jednak nie chce z nimi rozmawiać. Para odchodzi z niczym i spędza noc w hotelu. Tymczasem Ali Ryza oświadcza się Sultan. Ta nie daje mu jednak odpowiedzi.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 117: Gdzie i kiedy oglądać?

117. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć we wtorek, 24 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl