Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 115 - STRESZCZENIE. Benal znika [20.05]

18.05.2022 10:56
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 115. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Benal znika. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 115 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 115. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 115: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 115. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Benal zostawia córkę z Zeynep i wychodzi z domu. Kobieta długo nie wraca, dlatego Zeynep informuje o wszystkim Mehdiego, a mężczyzna zjawia się na miejscu i zabiera córkę. Z kolei Nuh i Dżemile snują plany o wspólnej przyszłości.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 115: Gdzie i kiedy oglądać?

115. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w piątek, 20 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl