Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 113 - STRESZCZENIE. Zaręczyny Zeynep i Barysza [18.05]

16.05.2022 11:15
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 113. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Barysz i Zeynap się zaręczają. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 113 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 113. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 113: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 113. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Barysz mówi Alemu, że oświadczył się Zeynep. Ozlem na wątpliwości co do ślubu pary. Natomiast Mehdi zgadza się na rozwód, ale nie chce oddać Benal córki. W domu Nermin zjawiają się Benal z Mużgan, Dżemile i Nuh.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 113: Gdzie i kiedy oglądać?

113. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w środę, 18 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl