Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 112 - STRESZCZENIE. Mehdi zamyka żonę w pokoju [17.05]

13.05.2022 09:37
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 112. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Benal zostaje zamknięta w pokoju przez męża. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 112 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 112. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 112: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 112. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Benal mówi Mehdiemu, że chce go opuścić. Mężczyzna zamyka ją w pokoju. Ratują ją Zeynep, Barysz i Mużgan. Natomiast Nuh i Dżemile chcą się wyprowadzić z domu Mehdiego, a Barysz prosi Zeynep o rękę.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 112: Gdzie i kiedy oglądać?

112. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć we wtorek, 17 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl