Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 111 - STRESZCZENIE. Benal chce wyprowadzić się od Mehdiego [16.05]

12.05.2022 10:14
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 111. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Benal chce się wyprowadzić od Mehdiego. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 111 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 111. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 111: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 111. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Benal planuje opuścić dom Mehdiego, nikomu o tym nic nie mówiąc. Natomiast Ali Ryza mówi Baryszowi, jak powinien się zachowywać wobec Zeynep. A była żona Mehdiego rozmawia z Ozlem i zastanawia się nad rozstaniem z partnerem.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 111: Gdzie i kiedy oglądać?

111. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl