Zamknij

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 28 - STRESZCZENIE. Zeynep opuszcza Mehdiego [14.01]

Roksana Orlicka
13.01.2022 11:19
Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 28. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep opuszcza Mehdiego. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 28 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 28. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 28: Streszczenie epizodu

Streszczenie 28. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep postanawia opuścić Mehdiego. Kobieta dowiaduje się od Benal, że ta spodziewa się dziecka z byłym mężem. Zeynep pozwala jej zatrzymać się w domu swojej matki. Z kolei Bajram podejmuje decyzję o współpracy z bandytami.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 28: Gdzie i kiedy oglądać?

28. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w piątek, 14 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl