Zamknij

Mikołaj Roznerski w serialu "Na dobre i na złe". Co dalej z "M jak miłość"?

03.03.2021 15:55

Mikołaj Roznerski jest przede wszystkim kojarzony z telenowelą "M jak miłość". Aktor otrzymał angaż w innym popularnym polskim serialu. Widzowie zobaczą go w "Na dobre i na złe". Czy jego rola w "Emce" jest zagrożona? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Mikołaj Roznerski w serialu "Na dobre i na złe". Aktor dołącza do ekipy z Leśnej Góry. Roznerski pojawił się na zdjęciach z planu popularnego medycznego serialu, co oznacza, że już niedługo wcieli się w nową postać. Co dalej z "M jak miłość"?

Zobacz także: "Na dobre i na złe": Tomasz Dedek dołącza do obsady. Kogo zagra?

Mikołaj Roznerski w serialu "Na dobre i na złe". Co dalej z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie przede wszystkim kojarzą go z rolą Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość", w którym występuje od wielu lat. Aktor nie zamierza się jednak dać zaszufladkować, dlatego wciąż przyjmuje nowe angaże. Widzowie widzieli go już w takich produkcjach jak: "Fighter", "Porady na zdrady", "Kobieta sukcesu" czy "Pech to nie grzech". Teraz Mikołaj Roznerski dołączył do ekipy "Na dobre i na złe".

Wiadomo już, że Mikołaj Roznerski wcieli się w "Na dobre i na złe" w policjanta. Aktor postanowił uspokoić fanów serialu "M jak miłość", że jego nowy angaż nie wpłynie na pracę w poprzednim serialu.

Mikołaj Roznerski w "Na dobre i na złe": w którym odcinku się pojawi?

Mikołaj Roznerski najprawdopodobniej pojawi się w 812. odcinku serialu "Na dobre i na złe". Na ten moment nie jest pewne, jak duża rola to będzie i czy jego bohater będzie miał duże znaczenie w fabule serialu.

loader

Zobacz także: "M jak miłość": w serialu pojawi się nowa postać. Kim będzie?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl