Zamknij

Michele Morrone w nowym serialu Netfliksa. Fani gwiazdora "365 dni" zachwyceni

Patrycja Chudolińska
27.03.2020 20:42

Michele Morrone podbił serca Polek rolą w filmie "365 dni". Ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej okazała się hitem. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć aktora w całkiem innej produkcji.

Michele Morrone
fot. Instagram/@iammichelemorroneofficial

Michele Morrone zagrał Massimo w filmie "365 dni"

Michele Morrone zdobył popularność dzięki roli Massima w filmie "365 dni". Włoski aktor i wokalista wcielił się w postać przystojnego szefa mafii. Blanka Lipińska była zachwycona wyborem gwiazdora. Przez jakiś czas podejrzewano nawet, że ją i Michela łączy coś więcej niż tylko sprawy zawodowe. Serce pisarki podbił jednak ktoś inny.

- Kiedy patrząc na niego zastanawiałam się, czy jako główny bohater nie jest aby zbyt muskularny, za wysoki, zbyt włoski albo czy nie powinien mieć innego akcentu, szerszych barków, bardziej białych zębów albo mniej włosów na rękach... zdjął okulary przeciwsłoneczne i popatrzył na mnie... zaciskał szczęki mierząc mnie całą zimnym, spokojnym wzrokiem... zdębiałam... przede mną stał ON. Poczułam dreszcz na karku, a mężczyzna na przeciwko zacytował fragment scenariusza: "Zgubiłaś się Mała"? A żebyś wiedział - pomyślałam. Wtedy byłam już pewna, że mam przed sobą Waszego Massimo - napisała we wrześniu o aktorze Blanka Lipińska.

Okazuje się, że Michele Morrone już niebawem wystąpi w kolejnej dużej produkcji. Polscy fani będą mogli go obejrzeć w nowym serialu Netfliksa.

Michele Morrone w nowym serialu Netfliksa "Il processo"

10 kwietnia na platformie streamingowej Netflix pojawi się serial "Il processo". Michele Morrone wcieli się w rolę Claudio Cavalleri. Fabuła dramatu kryminalnego obracać się będzie wokół odnoszącego sukcesy prokuratora Elena Guerra oraz prawnika Ruggero Barone. W internecie jakiś czas temu pojawił się oficjalny zwiastun produkcji.

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/PCh