Zamknij

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Pazzi wymyśla intrygę przeciw Wawrzyńcowi [31.01]

27.01.2022 15:07
Medyceusze Wspaniali
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 4. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Pazzi wymyśla intrygę przeciw Wawrzyńcowi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali".

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie włoskiego serialu "Medyceusze Wspaniali"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 4. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" i szczegóły jego emisji.

"Medyceusze wspaniali" to serial historyczny, którego akcja rozgrywa się w XV wieku. Przedstawia on losy wpływowej florenckiej rodziny. Gdy umiera nestor na czele rodu staje jego syn. Młody władca wraz z bratem próbuje utrzymać status i wysoką pozycję rodziny. Niestety, ród popada w konflikt z papieżem.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Streszczenie 4. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" prezentuje się następująco:

Jacopo Pazzi wymyśla intrygę, która ma uderzyć w Wawrzyńca. Mężczyzna stanął przed szansą zdobycia wielkich pieniędzy, gdy w Wolterze odkryto złoża ałunu. Medyceusze mają plan na zawarcie kolejnych małżeństw, które pomogą im się podnieść w trudnych chwilach. Myślą też o sojuszach z Wenecją i Pazzimi.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Medyceusze Wspaniali" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 31 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22.50 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl