Zamknij

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Radni wyrażają poparcie wobec Wawrzyńca [27.01]

26.01.2022 15:56
Medyceusze Wspaniali
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 3. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku radni wyrażają poparcie wobec Warzyńca. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali".

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie włoskiego serialu "Medyceusze Wspaniali"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" i szczegóły jego emisji.

"Medyceusze wspaniali" to serial historyczny, którego akcja rozgrywa się w XV wieku. Przedstawia on losy wpływowej florenckiej rodziny. Gdy umiera nestor na czele rodu staje jego syn. Młody władca wraz z bratem próbuje utrzymać status i wysoką pozycję rodziny. Niestety, ród popada w konflikt z papieżem.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Streszczenie 3. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" prezentuje się następująco:

Rani popierają działania Wawrzyńca, który chce powołać republikę i w ten sposób renegocjuje traktat Florencji z Mediolanem. Z kolei Jacopo Pazzi zgadza się na zawarcie małżeństwa przez Biankę i Gugliema. 

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Medyceusze Wspaniali" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 23.10 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl