Zamknij

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Pozycja rodu coraz słabsza [26.01]

26.01.2022 15:14
Medyceusze Wspaniali
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 2. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku pozycja rodu słabnie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali".

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie włoskiego serialu "Medyceusze Wspaniali"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" i szczegóły jego emisji.

"Medyceusze wspaniali" to serial historyczny, którego akcja rozgrywa się w XV wieku. Przedstawia on losy wpływowej florenckiej rodziny. Gdy umiera nestor na czele rodu staje jego syn. Młody władca wraz z bratem próbuje utrzymać status i wysoką pozycję rodziny. Niestety, ród popada w konflikt z papieżem.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Streszczenie 2. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" prezentuje się następująco:

Pozycja rodu staje się coraz słabsza. Papież trzyma stronę Pazzich, a Bianka postanawia wziąć ślub z Bastianem. Rodzice Wawrzyńca postanawiają interweniować. Para chce, by ich syn wziąć ślub z Klarysą. Okazuje się, że stryj dziewczyny ma wpływ na decyzje podejmowane przez papieża.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Medyceusze Wspaniali" będzie można obejrzeć w środę, 26 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 23.10 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl