Zamknij

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Schorowany Piotr nie może bronić pozycji rodu [25.01]

25.01.2022 16:34
Medyceusze Wspaniali
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 1. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku schorowany Piotr nie może już bronić pozycji rodu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali".

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie włoskiego serialu "Medyceusze Wspaniali"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" i szczegóły jego emisji.

"Medyceusze wspaniali" to serial historyczny, którego akcja rozgrywa się w XV wieku. Przedstawia on losy wpływowej florenckiej rodziny. Gdy umiera nestor na czele rodu staje jego syn. Młody władca wraz z bratem próbuje utrzymać status i wysoką pozycję rodziny. Niestety, ród popada w konflikt z papieżem.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1. odcinka serialu "Medyceusze Wspaniali" prezentuje się następująco:

Schorowany Piotr nie potrafi już bronić pozycji rodu Medyceuszy przed licznymi intrygami i atakami wrogów. Władca próbuje odzyskać dług od księcia Mediolanu i prowadzi rozmowy z papieżem. Natomiast Wawrzyniec zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i odsuwa ojca od władzy. Postanawia wprowadzić nowy ład i wydać siostrę za syna wpływowego bankiera.

"Medyceusze Wspaniali", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Medyceusze Wspaniali" będzie można obejrzeć we wtorek, 25 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 23.10 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl