Zamknij

Ulubieniec fanów Marvela dostanie własny serial? Gwiazdor "Doktora Strange'a" jest na tak

15.09.2022 14:05

Wong stał się jedną z ulubionych postaci fanów Marvela. Odtwórca maga pojawiającego się w "Mecenas She-Hulk" jest chętny na udział w spin-offie serialu.

Avengers: Infinity War - Benedict Wong, Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

W obecnie emitowanym serialu Marvela pod tytułem "Mecenas She-Hulk" dwukrotnie pojawił się Wong - nowy Naczelny Mag Ziemi. Postać cieszy się tak dużym uznaniem fanów, że aktor, który się w niego wciela, został zapytany o ewentualną chęć grania w spin-offie "Doktora Strange'a". Gwiazdor wyraził zainteresowanie.

"Mecenas She-Hulk": powstanie serial Marvela o Wongu?

W Wonga - byłego bibliotekarza Kamar-Taj i obecnego mistrza mistycyzmu w filmowo-serialowym uniwersum Marvela od roku 2017 wciela się nomen omen, Benedict Wong. Postać początkowo pełniła trzecioplanową rolę, ale z czasem, pojawiając się w kolejnych produkcjach MCU, jak "Avengers: Infinity War", "Shang-Chi" czy "Spider-Man: No Way Home", stała się ulubieńcem widzów.

Twórcy wykorzystali popularność Wonga przy produkcji serialu "Mecenas She-Hulk", gdzie do tej pory pojawił się dwukrotnie, kradnąc odcinki. Nic więc dziwnego, że w rozmowie z The Hollywood Reporter został zapytany, co sądzi o ewentualnym spin-offie, w którym Wong grałby główną rolę.

Słyszałem to już od wielu osób. Tak, z pewnością miałbym kilka pomysłów. Ale hej, to nie do mnie należy uderzać. Jeśli kiedykolwiek spotkasz kogoś z Marvela, zadaj im pytanie. Uwielbiam grać tę rolę i myślę, że serial dawałby jej o wiele większy zakres działania. Fani Marvela trochę się do mnie przekonali i jestem za to wdzięczny. Traktuję swoją pracę bardzo poważnie, jeśli chodzi o aktorstwo, ale naprawdę lubię się dobrze bawić w tym uniwersum.

Jak widać, Benedict Wong jest zainteresowany solowym tytułem o Wongu. Co ciekawe w 4. odcinku "Mecenas She-Hulk" pojawiła się jeszcze jedna postać, którą fani chcą zobaczyć w przyszłych produkcjach Marvela - chodzi o Madisynn, z którą mag, chcąc nie chcąc się zakumplował. Dalsza przyszłość obu bohaterów jest na razie zagadką. Czy Wong i Madisynn pojawią się jeszcze w "Mecenas She-Hulk"? O tym przekonamy się za jakiś czas.

"Mecenas She-Hulk": kiedy premiera nowego odcinka serialu Marvela?

W serialu stworzonym przez Jessicę Gao wystąpili Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass, Renée Elise Goldsberry oraz Charlie Cox. "Mecenas She-Hulk" będzie składać się z 9 odcinków. Premiera nowego odcinka produkcji już 22 września 2022 roku na Disney+.

loader

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter