Zamknij

"M jak miłość": zwrot akcji w serialu. Paweł zostawi przed ślubem Frankę dla swojej dawnej miłości?

08.09.2021 14:08

"M jak miłość" wróciło na antenę Telewizji Polskiej z nowymi odcinkami. W najnowszych epizodach widzowie będą świadkami wielkiej zmiany. Czy Paweł Zduński porzuci Frankę dla swojej dawnej miłości? Zdradzamy, co się wydarzy w nowych odcinkach.

Rafał Mroczek
fot. TRICOLORS/East News

"M jak miłość": zwrot akcji w serialu. Paweł zostawi przed ślubem Frankę dla swojej dawnej miłości? Pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące nowych odcinków serialu "M jak miłość". Co się stanie w popularnej telenoweli?

Zobacz także: "M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę

"M jak miłość": zwrot akcji w serialu. Paweł zostawi Frankę dla swojej dawnej miłości?

"M jak miłość" na dobre wróciło do Telewizji Polskiej. Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące nowych odcinków serialu. Wiele wydarzy się w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Mężczyzna spotka swoją byłą dziewczynę Majkę (Laura Samojłowicz), która dotrze do Franki (Dominika Kachlik) i zrobi z siebie ofiarę.

Majka ma niecny plan. Kobieta pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie powie, że jest głodna. Niedługo potem zjawi się w mieszkaniu byłego chłopaka. Paweł dozna szoku, gdy zobaczy dawną ukochaną. Zduński planuje przecież ślub z Franką i w końcu uwolnił się od przeszłości.  

Czy Majka rozbije nowy związek Pawła? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Nowy odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 13 września 2021 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

loader

Zobacz także: Paweł Deląg na pewno odchodzi z "M jak miłość". Kto zastąpi aktora?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl