Zamknij

"M jak miłość": wpadka w serialu. Widzowie nie kryją oburzenia. Co się stało?

24.02.2022 12:05

"M jak miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych polskich seriali. Widzowie zauważyli, że scenarzyści nie przemyśleli pewnych wątków i tym samym zaliczyli wpadkę. O co chodzi?

Alżbeta Lenska i Ilona Janyst
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News i VIPHOTO/East News

"M jak miłość": wpadka w serialu. Widzowie nie kryją oburzenia. Chodzi o sposób, w jaki zostały ukazane ciąże bohaterek telenoweli, czyli Patrycji (Alżbeta Lenska) i Anety (Ilona Janyst). Co zauważyli fani popularnej telenoweli?

Zobacz także: "M jak miłość": Ula wyzna prawdę o swojej przeszłości. Nie miała łatwo

"M jak miłość": wpadka w serialu. Chodzi o bohaterki w ciąży

W serialu "M jak miłość" dwie bohaterki są obecnie w ciąży. Patrycja spodziewa się dziecka Łukasza (Jakub Józefowicz), a Aneta urodzi synka Olkowi (Maurycy Popiel). Ich wątki raczej się nie przeplatają, jednak jak podaje portal telemagazyn.pl, widzowie zauważyli, że scenarzyści zaliczyli wpadkę.

Wątek Partycji i Łukasza jest rozbudowany, dlatego ciągnie się już miesiącami. Widzowie zwrócili uwagę na to, że Patrycja zaszła w ciążę dużo wcześniej niż Aneta, jednak to jej brzuch jest znacznie mniejszy. Fani "M jak miłość" uważają, że Patrycja powinna już doczekać się rozwiązania. Wiele wskazuje na to, że to Chodakowska urodzi pierwsza dziecko. Twórcy "M jak miłość" na ten moment nie odnieśli się do zarzutów internautów.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

loader

Zobacz także: „Another Life“ nie dostanie kolejnego życia. Serial Netflixa skasowany po dwóch sezonach

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET