Zamknij

"M jak miłość": wiadomo, jak się skończy ostatni odcinek przed wakacjami

12.05.2022 14:52
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" to ulubiony serial wielu Polaków. Niebawem obecny sezon produkcji zakończy się, a serial zniknie z anteny TVP2 na czas wakacji. Wiadomo już, co się wydarzy w 1665. epizodzie, który będzie ostatnim przed długą przerwą.

"M jak miłość": wiadomo, jak się skończy ostatni odcinek przed wakacjami. To już tradycja, że serial "M jak miłość" znika z anteny TVP na czas wakacji. Oznacza to, że przez dwa miesiące widzowie nie otrzymają nowych odcinków. Nic dziwnego, że ostatni odcinek przed długą przerwą cieszy się takim zainteresowaniem. Wiemy, co się wydarzy w 1665. odcinku "M jak miłość' przed wakacjami.

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1663: Budzyński nie uwierzy w ciążę kochanki

"M jak miłość": wiadomo, jak się skończy ostatni odcinek przed wakacjami

"M jak miłość" niebawem doczeka się długiej przerwy w emisji. Ostatnim odcinkiem przed wakacjami będzie epizod 1665, w którym wiele się wydarzy. Widzów przede wszystkim interesuje, czy Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie ukochanego Andrzeja (Krystian Wieczorek). Jak podaje portal superseriale.se.pl - pewne jest, że Julia (Marta Chodorowska) nie zamierza odpuścić Andrzejowi. Ten jednak nie będzie wierzył w jej manipulacje i poprosi, by kobieta wykonała testy DNA, które miałby potwierdzić ojcostwo Budzyńskiego.

Co ciekawe, w tym samym odcinku Magda pozna nowego mężczyznę, który namiesza w jej życiu. Budzyńska dostanie też ważną propozycję spotkania z Julią. Zupełnie nieświadoma konsekwencji, zgodzi się spotkać z kobietą. Czy dowie się o zdradzie męża? Przekonamy się już niebawem.

"M jak miłość", odcinek 1665: kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami, czyli 1665. epizod, zostanie wyemitowany we wtorek 31 maja 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: „The Office PL“ powraca. Canal+ wypuściło pierwszy teaserowy zwiastun nowych odcinków hitu [WIDEO]

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl