Zamknij

"M jak miłość": uzależniona od sekty Aleksandra prosi o pomoc. Jaki czeka ją los?

27.09.2022 12:46

W nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do skandalu. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zorientuje się, w jakie kłopoty wpakował ją Janek (Wojciech Karalus). Co się wydarzy?

Małgorzata Pieczyńska
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EAST NEWS

"M jak miłość": uzależniona od sekty Aleksandra prosi o pomoc. Kobieta zda sobie sprawę z tego, w jak duże tarapaty wpadła. W 1676. odcinku "M jak miłość" zostanie podle potraktowana, że zacznie się obawiać o swoje życie. 

Zobacz także"M jak miłość": to już koniec Zduńskich? Dramatyczne wyznanie Franki

"M jak miłość", odcinek 1676: uzależniona od sekty Aleksandra prosi o pomoc

W 1676. odcinku serialu "M jak miłość" Aleksandra przyzna się przed synami, że Janek faszeruje ją lekami, manipuluje i nie pozwala odejść z grupy. Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) postanowią pomóc matce. Janek odsunął kobietę od rodziny, okradł i zaczął podawać jej tajemnicze leki. Zmartwiona Aleksandra przyzna synom, że boi się o swoje życie. 

Jak podaje portal superseriale.se.pl - Chodakowscy postanowią osobiście zmierzyć się z Jankiem. Marcin dowie się, czym się mężczyzna zajmuje, co będzie chciał wykorzystać przeciwko niemu. Jak to się skończy? Czy Janek obierze sobie za cel też braci Chodakowskich? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość", odcinek 1676: kiedy i gdzie oglądać?

1676. odcinek serialu "M jak miłość" będzie dostępny w poniedziałek, 10 października 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

loader

Zobacz także: "Rojst" sezon 3: Netflix potwierdził kontynuację polskiego serialu. Kiedy premiera?

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP