Zamknij

"M jak miłość": śmierć w popularnym serialu po wakacjach?

08.07.2022 13:34

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero jesienią. W oficjalnych mediach społecznościowych serialu pojawił się wpis, który zaniepokoił fanów. Czy tuż po wakacjach fanów "M jak miłość" czeka kolejna śmierć w produkcji?

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": śmierć w serialu po wakacjach? Na nowe odcinki serialu trzeba poczekać jeszcze ponad miesiąc, jednak od czasu do czasu są ujawniane wątki, których można się spodziewać w nowych odcinkach. Jeden z nich może zmienić całą fabułę.

Zobacz takżeTeresa Lipowska ma dosyć "M jak Miłość"? Gorzkie słowa aktorki. "To już nie jest ten sam serial"

"M jak miłość": śmierć w serialu po wakacjach?

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej jesienią 2022 roku. Już teraz odrobinę wiadomo, co się wydarzy w nowych epizodach. Tymczasem na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się wpis, który wywołał ogromne zamieszanie. Wiele wskazuje na to, że Janek (grany przez Tomasa Kollarika) już się nie pojawi w serialu.

Do wspomnianego wpisu został dołączony opis: 

Gdybyście mogli przywrócić jedną z tych postaci, kogo byście wybrali?

Janek znalazł się wśród bohaterów, których od dawna już nie można oglądać w serialu. Bohater został umieszczony obok Hanki (Małgorzata Kożuchowska), Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) oraz Simony (Agnieszka Fitkau-Perepeczko).

Warto wspomnieć, że wątek Janka i jego ukochanej Soni został zawieszony. Bohaterowie musieli uciekać przed mafią, która czyhała na życie policjanta. Na ten moment twórcy nie potwierdzają, czy Janek zginął. Na szczegóły trzeba będzie poczekać zatem do jesieni.

"M jak miłość": kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu "M jak miłość" pojawią się na antenie TVP2 już we wrześniu 2022 roku.

Zobacz także: „Wotum nieufności”: Polsat skończył prace na planie „najlepszej ekranizacji” Remigiusza Mroza

RadioZET.pl