Zamknij

"M jak miłość": skandal w serialu. Zraniona Magda poszuka pocieszania u dawnej miłości

12.07.2022 14:22

"M jak miłość" powróci na antenę Telewizji Polskiej po wakacjach 2022. Już teraz pojawiają się szczegóły dotyczące wątków, które będzie można tam zobaczyć. Wiele wskazuje, że będzie miał miejsce skandal. Jedna z bohaterek wróci do dawnej miłości.

Anna Mucha i Rafał Mroczek
fot. TRICOLRS/East News

"M jak miłość": skandal w serialu. Zraniona Magda poszuka pocieszania u dawnej miłości. Budzyńska dowiedziała się o zdradzie męża i bardzo to przeżyła. Okazuje się, że scenarzyści zamierzają rozbudować ten wątek, w wyniku którego Magda (Anna Mucha) zwróci się o pomoc do Pawła (Rafał Mroczek).

Zobacz także: "M jak miłość": śmierć w popularnym serialu po wakacjach?

"M jak miłość": skandal w serialu. Zraniona Magda poszuka pocieszania u dawnej miłości

W "M jak miłość" Magda nie będzie mogła sobie poradzić z przeszłością. Kobieta bardzo przeżyje, że jej ukochany dopuścił się zdrady. Z tego powodu postanowi wyjechać z Warszawy i zaszczyć się w Grabinie. Na ten moment nie jest pewne, jak potoczą się losy kobiety, ale plotki podsycają sami twórcy serialu.

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym można zobaczyć Magdę i Pawła. Para była w sobie niegdyś szaleńczo zakochana, do wakacji łączyła ich tylko przyjaźń. Największe zamieszanie wywołał jednak podpis dołączony do zdjęcia.

A gdy się zejdą. Raz i drugi. Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. To ciekawe, jak wiele z Was chciałoby, aby tych dwoje znów było razem

Nie jest pewne, czy to zapowiedź nowego wątku, czy raczej niewinna chęć wywołania dyskusji wśród fanów. W każdym razie nie byliby oni zadowoleni z takiego obrotu spraw.

"M jak miłość": kiedy nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2022 roku. Serial prawdopodobnie będzie emitowany w każdy poniedziałek i wtorek.

loader

Zobacz także"M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

RadioZET.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP