"M jak miłość": podano datę premiery nowego sezonu. Kiedy zobaczymy kolejne epizody?

28.07.2021 14:58

"M jak miłość" już niedługo wróci na antenę TVP2. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów telenoweli, których męczy już rozłąka z serialem. Kiedy możemy się spodziewać nowych epizodów?

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": podano datę premiery nowego sezonu. Kolejne epizody "M jak miłość" będzie można zobaczyć już niedługo. Serial wróci do TVP2 po wakacyjnej przerwie. Kiedy zatem pojawią się w telewizji nowe odcinki "Emki"?

Zobacz także: "M jak miłość" po wakacjach. Patrycja spotka się z Łukaszem. Czy zdradzi mu sekret?

"M jak miłość": podano datę premiery nowego sezonu

Serial "M jak miłość" jest emitowany w TVP2 od ponad 20 lat. Stali widzowie są przyzwyczajeni do tego, że w okresie wakacyjnym serial znika z anteny TVP. Przerwa powoli dobiega końca, widzowie doczekają się nowych odcinków już na początku września.

Co czeka znanych i lubianych bohaterów? Przede wszystkim poszukiwania Mateusza (Krystian Domagała), który opuści Grabinę, gdy Lilka (Monika Mielnicka) zostawi go dla innego mężczyzny. Do serialu wróci też Asia (Barbara Kurdej-Szatan), kobieta ze smutkiem odkryje, że jej adoratorzy już na nią nie czekają. Gorąco będzie też w życiu Łukasza (Jakub Józefowicz) - jak skończy się jego romans z Patrycją (Alżbeta Lenska)? Dowiemy się już we wrześniu.

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej już we wtorek, 7 września 2021 roku o godzinie 20.55. Serial będzie emitowany podobnie, jak w poprzednich latach, czyli w poniedziałki i wtorki.

loader

Zobacz także: "M jak miłość": Kacper Kuszewski komentuje powrót do serialu. Co dalej z Markiem?

RadioZET.pl/Onet.pl

loader
Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?