Zamknij

M jak miłość po wakacjach: radosne wieści w rodzinie Chodakowskich. To koniec ich cierpień?

17.07.2020 14:37

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej po wakacyjnej przerwie we wrześniu 2020 roku. Wiemy, co się wydarzy w życiu Chodakowskich. Wiele wskazuje na to, że nareszcie będą szczęśliwi.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. Instagram/@adriana.kalska.official

M jak miłość po wakacjach: radosne wieści w rodzinie Chodakowskich. To koniec ich cierpień? Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) mieli do tej pory pod górkę. Wiele wskazuje na to, że nareszcie będą szczęśliwi. Jak potoczą się ich losy w najnowszych epizodach? 

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: kolejna zdrada w serialu? 

M jak miłość po wakacjach: radosne wieści w rodzinie Chodakowskich. To koniec ich cierpień?

Iza i Marcin to para, której widzowie kibicują od początku. Marcin nareszcie znalazł kobietę swoich marzeń i stworzył z nią szczęśliwy związek. Niestety, do tej pory musieli się mierzyć z przykrymi sytuacjami. Superseriale.se.pl donoszą, że Chodakowskim nareszcie się poszczęści.

Patrząc na zdjęcia z planu serialu, można zauważyć, że na twarzach bohaterów gości uśmiech. Superseriale.se.pl podejrzewają, że Iza może zajść w ciążę. Nie jest to jednak potwierdzone przez producentów. Warto wspomnieć, że krążą plotki o ciąży Anety (Ilona Janyst), czyli bratowej Marcina. Olek najprawdopodobniej opuści areszt, dzięki czemu cała rodzina będzie znowu w komplecie. 

Losy rodziny Chodakowskich poznamy już we wrześniu 2020 roku. 

Zobacz także: Klan: Tomasz Stockinger opowiedział, jak wygląda praca na planie serialu w czasie pandemii 

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl