Zamknij

"M jak miłość" po wakacjach. Będzie rozwód w serialu?

24.06.2022 14:40
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu 2022 roku. Jednak już teraz pojawiają się informacje, co się wydarzy w serialu po wakacjach. Wiele wskazuje na to, że widzowie będą świadkami rozwodu. Poniżej podajemy szczegóły.

"M jak miłość" po wakacjach. Będzie rozwód w serialu? Wiele wskazuje na to, że związku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie da się uratować. Jak donosi portal superseriale.se.pl - Budzyńśka dowie się o zdradzie męża i nie będzie w stanie mu przebaczyć.

Zobacz także: M jak miłość: z serialu znikają kolejne gwiazdy. Kogo nie zobaczymy po wakacjach?

"M jak miłość" po wakacjach. Będzie rozwód w serialu?

W "M jak miłość" dojdzie do rozwodu? Wiele wskazuje na to, że scenarzyści popularnej telenoweli postanowili rozdzielić uwielbianą przez widzów parę. Po wakacjach Magda dowie się, że mąż ją zdradził, a Julia (Marta Chodorowska) spodziewa się dziecka. Budzyńska nie poradzi sobie z szokującymi wiadomościami. Kobieta będzie zasmucona, nie będzie też widziała powodu, dla którego powinna wybaczyć mężowi.

Jak podaje portal superseriale.se.pl - Magda wyprowadzi się z domu. Kulisy tego wydarzenia przedstawiła sama Anna Mucha. Na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać.

"M jak miłość": kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej najprawdopodobniej na początku września 2022 roku.

Zobacz także: Netflix zmienia politykę dotyczącą seriali? Zostaną wprowadzone nowe zasady

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max