Zamknij

"M jak miłość": mroczna przeszłość Majki. Co działo się z bohaterką?

17.09.2021 14:11

W "M jak miłość" ponownie pojawiła się Majka. W 1604. odcinku serialu na jaw wyjdzie, co się działo z kobietą, gdy wyjechała z Warszawy. Podajemy szczegóły, co się wydarzy.

M jak miłość
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

"M jak miłość": mroczna przeszłość Majki. Co działo się z bohaterką przez ten cały czas? To pytanie, które zadaje sobie wielu fanów serialu "M jak miłość". Majka wróciła po latach do Warszawy i zjawiła się w progu mieszkania swojej dawnej miłości. W 1604. odcinku wyjaśni się, co się z nią działo.

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1599: problemy w życiu Łukasza. Czy Marta zrozumie syna?

"M jak miłość", odcinek 1604: mroczna przeszłość Majki. Co się z nią działo?

W niedługim czasie w "M jak miłość" wiele się wyjaśni. Widzowie dowiedzą się, co się działo z Majką po tym, jak wyjechała z Warszawy. Paweł odkryje, dlaczego kobieta tak nagle go opuściła i zniknęła bez słowa. W 1604. epizodzie wyjaśni się, co się stało w życiu Majki. Kobieta pojawiła się nagle w bistro Kingi - była głodna, wyziębiona i zaniedbana. We wspomnianym odcinku Majka odwiedzi Pawła w pracy. 

Kobieta pokaże byłemu ukochanemu ich wspólne zdjęcie i poprosi o wybaczenie. Paweł wyzna, że odchorował jej odejście, a do tego nie poddawał się w poszukiwaniach. Majka zdradzi, że wyjechała z matką do Austrii, a następnie podróżowały po całym świecie, do momentu gdy matka dziewczyny zmarła w Indonezji. Od tego czasu Majka nie może sobie ułożyć życia i dojść do siebie.

Czy to sprytny plan Majki, by ponownie zdobyć serce Zduńskiego, pomimo tego, że mężczyzna planuje ślub? Dowiemy się już niedługo!

loader

"M jak miłość", odcinek 1604: gdzie i kiedy oglądać?

1604. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 5 października 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "M jak miłość": Marcin pozbędzie się obrączki. To koniec jego małżeństwa z Izą?

RadioZET.pl/Teleman.pl