Zamknij

"M jak miłość": Argański będzie się znęcał nad ciężarną Patrycją. Co się wydarzy?

24.09.2021 12:45
Karol Strasburger
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

W nowych odcinkach "M jak miłość" Jerzy nie będzie miał litości dla swojej żony. Nie będzie mu przeszkadzał nawet fakt, że kobieta jest w ciąży. Co się wydarzy? Podajemy szczegóły dotyczące 1602. odcinka serialu.

"M jak miłość": Argański będzie się znęcał nad ciężarną Patrycją. Widzowie są świadkami rozległego wątku dotyczącego trójkąta miłosnego pomiędzy Patrycją (Alżbeta Lenska), Łukaszem (Jakub Józefowicz) i Jerzym (Karol Strasburger).

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1601: Basia wyzna prawdę babci i ucieknie z domu

"M jak miłość", odcinek 1602: Argański będzie się znęcał nad ciężarną Patrycją

W 1602. odcinku serialu "M jak miłość" Argański nie będzie miał litości. Mężczyzna będzie starał się zemścić na Łukaszu, ale jego zły nastrój wpłynie też na Patrycję. W 1602. odcinku serialu Argański obierze za cel swoją ciężarną żonę. Wszystko zacznie się od tego, że Łukasz postanowi zadzwonić do byłej kochanki. Gdy Patrycja zacznie okłamywać męża, ten będzie bezlitosny.

Jerzy jest wściekły, dlatego zdecyduje się na szantażowanie żony i znęcanie się emocjonalne. Czy Patrycja postanowi zostawić mężczyznę? A może zerwie kontakt z Łukaszem? Dowiemy się w nowych odcinkach.

"M jak miłość", odcinek 1602: gdzie i kiedy oglądać?

1602. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 września 2021 roku o godzinie 20.55 na TVP2.

Zobacz także: "Pajęczyna": nowy serial z Joanną Kulig na Player.pl [DATA PREMIERY]

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl