Zamknij

"M jak miłość", odcinek 1536: Basia chce pogodzić Zduńskich. Nie przewidzi jednego

21.10.2020 12:54

"M jak miłość" szokuje wątkiem Kingi i Piotrka Zduńskich. Basia będzie chciała pogodzić parę. Nie spodziewa się jednak tego, co się wydarzy. Co się stanie w 1536. epizodzie "M jak miłość"?

Ekipa serialu "M jak miłość"
fot. VIPHOTO/East News

"M jak miłość", odcinek 1536: Basia chce pogodzić Zduńskich. W ostatnich epizodach popularnej telenoweli widzowie mogli śledzić kryzys w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Babcia Basia (Teresa Lipowska) będzie chciała pomóc wnukowi i postanowi przeprowadzić szczerą rozmowę z Kingą. Nie przewidzi jednego.

Zobacz także: "M jak miłość": Dariusz Kordek w obsadzie serialu. Jego bohater sporo namiesza 

"M jak miłość", odcinek 1536: Basia chce pogodzić Zduńskich

W "M jak miłość" w związku Piotrka i Kingi nie układa się najlepiej. W 1536. odcinku Zduńska postanowi odejść od męża, który zarzuci jej zdradę z bratem (Rafał Mroczek). Kobieta spakuje siebie i dzieci, a następnie uda się do Grabiny, by pozbierać myśli. Postanowi nie odbierać telefonów od Piotrka. Barbara będzie mocno zaniepokojona sytuacją. Mostowiakowa postanowi szczerze porozmawiać z Kingą i nakłoni ją, by skontaktowała się z mężem. Basia nie jest świadoma tego, jak źle układa się w życiu jej wnuka.

Czy Kinga posłucha babci męża i zdecyduje się na rozmowę z Piotrkiem? Dowiemy się w 1536. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1536: Gdzie i kiedy oglądać?

1536. epizod "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 26 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: "M jak miłość", odcinek 1535. Piotrek wpadnie w alkoholizm? Kinga mu tego nie wybaczy 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl