Zamknij

M jak miłość, odcinek 1506: policja wtargnie na ślub Izy i Marcina

Roksana Orlicka
03.03.2020 12:00

"M jak miłość" to popularny serial Telewizji Polskiej. W 1506 odcinku dojdzie do ślubu Izy i Marcina. Niestety, zostanie on zakłócony przez policję, która będzie szukać Olka. Co jeszcze się wydarzy? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość odcinek 1506 policja wtargnie na ślub Izy i Marcina
fot. YouTube/TVP VOD

M jak miłość, odcinek 1506: Ślub Izy i Marcina zostanie zakłócony przez policję. Na ten odcinek czekało wielu widzów serialu "M jak miłość". Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) wezmą ślub. Niestety, nie będzie to ceremonia ich marzeń. Co się wydarzy i czego można się spodziewać?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1500: Łukasz przeprowadzi się do Gruzji, by mieć kontakt z córką?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

M jak miłość, odcinek 1506: Policja wtargnie na ślub Izy i Marcina

Iza i Marcin wiele przeszli, jednak parze ostatecznie udało się stworzyć szczęśliwy związek. W 1506. odcinku "M jak miłość" dojdzie do ich ślubu. Nikt nie spodziewa się jednak skandalu. Co się wydarzy? "Świat seriali" podaje, że policja wtargnie na ślub, by aresztować Olka (Maurycy Popiel). 

Wszystko wskazuje na to, że Kamil (Marcin Bosak) dowie się, co się stało z Arturem. Najprawdopodobniej sprawa wyda się przez Olewicza. Mężczyzna pod wpływem alkoholu wyzna, że wie, co się stało z jego kuzynem. Olek trafi do aresztu. Cała sytuacja źle wpłynie na Anetę. Kobieta urządzi awanturę Olewiczowi i namówi go, żeby powiedział Kamilowi, że go okłamał. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy Anecie uda się uratować ukochanego? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

1506. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 30 marca 2020 roku

 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1503: Lilka przypomni sobie szczegóły wyglądu gwałciciela. Kto jest podejrzany?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Światseriali.pl/RO