Zamknij

M jak miłość, odcinek 1482: Iza zostawi dzieci bez opieki. Czy dojdzie do tragedii?

Sylwia Bagińska
31.12.2019 12:17

W 1482. odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) zostawi dzieci same. Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze przerażający telefon od synka. Czy dojdzie do rodzinnej tragedii w 1482. odcinku „M jak miłość”?

M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

„M jak miłość”, odcinek 1482: zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVP 2. W tym epizodzie mały Szymek (Staś Szczypiński) zadzwoni do taty, aby powiedzieć mu, że opiekuję się… mamą. Czy maluchom stanie się krzywda?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1484. Sonia wyzna miłość Jankowi. Mężczyzna złamie jej serce? 

M jak miłość, odcinek 1482: Iza zostawi dzieci bez opieki

W 1482. odcinku „M jak miłość” Marcin razem z Olkiem (Maurycy Popiel) wybiorą się na męski wypad. Najpierw potrenują boks, a następnie pójdą napić się alkoholu.

Jak podaje portal Super Express, w trakcie rodzinnego spotkania do Marcina zadzwoni Szymek, który smutnym głosem zapyta, kiedy wróci tata.

Chodakowski od razu zapyta o Izę. Mały chłopiec odpowie, że mama śpi, a on razem z młodszą siostrą jej pilnuje.

Czy w 1482. odcinku „M jak miłość” stanie się coś złego dzieciom Izy i Marcina, które zostały bez opieki? Ukochany Lewińskiej szybko wróci do domu. Szymkowi i Mai nic się nie stanie. Jak to się stało, że Iza zostawiła małe dzieci bez opieki?

Zobacz także: „M jak Miłość”: Katarzyna Cichopek odchodzi z serialu? Aktorka komentuje

W 1482. odcinku „M jak miłość” nieprzytomna Lewińska obudzi się i powie, że połknęła tabletki, które wywołały u niej głęboki sen.

Iza poprosi także, aby Marcin wyrzucił środki farmakologiczne przepisane przez Olka. Lekarz poprze ten pomysł.

Czy ta niebezpieczna sytuacja spowoduje, że Iza poprosi o specjalistyczną pomoc? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach „M jak miłość”.

 

RadioZET.pl/SB