Zamknij

'M jak miłość" od pierwszego odcinka. Kiedy zacznie się emisja i gdzie oglądać?

07.05.2021 14:39
M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość" to jeden z flagowych seriali Telewizji Polskiej. Produkcja jest emitowana od ponad 20 lat. Już niedługo widzowie będą mieli okazję śledzić historię od nowa, od pierwszego epizodu. Kiedy i gdzie będzie można oglądać "M jak miłość"? Podajemy szczegóły.

'M jak miłość" od pierwszego odcinka. Serial od pierwszych epizodów przedstawiał losy rodu Mostowiak, rodziny, która zamieszkuje Grabinę pod Warszawą. Z biegiem lat poznaliśmy nowych bohaterów, a fabuła znacznie się poszerzyła. Mamy dobrą wiadomość dla wiernych fanów produkcji, którzy chcą sobie przypomnieć dawne epizody. Kiedy zacznie się emisja i gdzie oglądać? 

Zobacz także: „M jak miłość“ zapowiada wielki powrót. Barbara Kurdej-Szatan wraca do serialu

'M jak miłość" od pierwszego odcinka. Kiedy zacznie się emisja i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2000 roku. Od tego czasu przez serial przewinęło się wielu bohaterów - mniej lub bardziej lubianych przez widzów. Produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością, chociaż losy Mostowiaków już dawno zaszły na dalszy plan, a nawet kilku głównych bohaterów zdecydowało się opuścić produkcję. 

Mamy dobrą wiadomość dla widzów, którzy chcą sobie przypomnieć poprzednie epizody "Emki". TVP Kobieta emituje od 6 maja "M jak miłość" od pierwszego odcinka. Produkcje będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 8.50. Widzowie ponownie zobaczą w serialu takie gwiazdy jak: Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Małgorzata Kożuchowska czy Joanna Koroniewska.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać nowe epizody?

Serial "M jak miłość" w 2021 roku doczekał się ponad 1500. epizodów. Premierowe odcinki można oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl